środa, 30 lipca 2014

196. KRUCHOŚĆ JUTRA


WYDAWNICTWO: Szara Godzina
DATA WYDANIA: 19 lutego 2013 
LICZBA STRON: 192
ISBN: 9788393577255
 
„Kruchość jutra” opowiada dalsze losy głównej bohaterki książki „W nadziei na lepsze jutro”. Anna pewnego dnia przez przypadek loguje się na pocztę elektroniczną swojego męża. Natrafia tam na list od jego dawnej kochanki. Nawet go nie czyta. To koniec – Anna  czasem wdaje się w zażyłe stosunki z właścicielem galerii i wprowadza się do niego. Po pewnym czasie zauważa że partner dziwnie się zachowuje, że coś ukrywa. Anna śmie nawet twierdzić, że jest niebezpieczny. Od tej chwili zaczyna się gra.
„Kruchość jutra” to bardzo ciekawa książka. Pełna napięcia, emocji. Czytając ją nerwy ma się na postronkach. Książka ta ma w sobie nieoczekiwanie zwroty akcji, zaskakuje fabułą, w pewnych momentach zadziwia. To książka o utraconej miłości i próbie odnajdywania się w nowej rzeczywistości. O wielkiej samotności mimo, że wokół wielu ludzi. O zdradzie, niedomówieniach, oszustwie, sztuce kamuflażu i bardzo umiejętnej manipulacji drugim człowiekiem.
W książce „Kruchość jutra” w sposób niezwykle umiejętny przedstawiła rys psychologiczny bohaterów. W ogóle niezwykle trafnie przedstawiła to co dla ludzi jest najważniejsze. Nie rodzina, przyjaciele, samopoczucie a pogoń za pracą, pieniędzmi.
Mnie się tę książkę czytało świetnie. Polecam każdemu z całą stanowczością chociaż uprzedzam nie jest to łatwa lektura.   

Za możliwość przeczytania książki dziękuję WYDAWNICTWU SZARA GODZINA


 

2 komentarze:

  1. Uwielbiam niełatwe lektury, więc to książka dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Do tej pory czytałam tylko jedną powieść autorki. Jeśli są w podobnym stylu, myślę, że ta też mi się spodoba :)

    OdpowiedzUsuń