wtorek, 18 października 2016

PROSZĘ O POMOC BO W NAS SIŁA


Jest u mnie w mieście świetna babka. Beata ma na imię. Jest nauczycielką języka polskiego, ale ma też wiele innych zajęć. Jest społecznicą, kilka razy angażowała się w Szlachetną Paczką, jest liderką kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom, pomysłodawczynią szkolnego Klubu Przyjaciół Książki, który prowadzi od ponad 3 lat. Jest niesamowitą kobietą. Bardzo angażuje się w pomoc innym, jest wspaniałą przyjaciółką, cudowną kobietą, którą trzeba poznać. Ostatnim dzieckiem Pani Beaty jest blog TARNOBRZESKIE KOBIETY. Bohaterkami bloga są zwykłe kobiety, często z nie małymi problemami, jednak dość zdeterminowane by z nimi walczyć. Kobiety, które swoje pasje łączą z życiem rodzinnym i zawodowym i nawet nieźle im to wychodzi. Ostatnio, blog Tarnobrzeskie Kobiety został poszerzony o dwie dodatkowe zakładki. Jedna poświęcona jest tarnobrzeżankom za granicą, druga tym kobietom, które już niestety nie żyją i nie można przeprowadzić z nimi wywiadu. 
Blog Pani Beaty zajął 11 miejsce ogólnopolskim konkursie na Blog Roku 2015 w kategorii publicystyka. Do chwili obecnej blog odwiedziło blisko 100 tysięcy osób z 81 krajów świata (wywiady można przetłumaczyć niemal na wszystkie języki) i to właśnie czytelnicy uważają, że jej wywiady warto zebrać i wydać je w postaci tradycyjnej książki. Nie wszyscy przecież korzystają z Internetu. A zresztą, kto nie chciałby mieć takiej książki w domu.


Patronat medialny nad wyżej wymienionym projektem objął magazyn internetowy „Życie i pasje” oraz regionalne pismo „Tygodnik Nadwiślański”. Ja też chciałam wesprzeć swoją osobą i swoim blogiem Panią Beatę – trzymam za nią kciuki.
Jako, że nie znaleziono wydawcy Pani Beata wpadła na pomysł by odezwać się do portalu Polak potrafi. Pomysł na książkę został zaakceptowany i właśnie za pomocą tego portalu można wspierać pomysł.

Zwracam się do Was drodzy blogerzy z prośbą o rozpropagowanie tej wiadomości, aby dotarła do jak największej liczby zainteresowanych. Na swoich blogach, FP. Wiecie, w grupie siła.A teraz instrukcja jak wspierać:

1. Wejdź na stronę https://polakpotrafi.pl/projekt/tarnobrzeskie-kobiety
2. Wybierz nagrodę i kliknij Wesprzyj projekt
3. Zarejestruj się (jeśli jesteś zarejestrowany to zaloguj się)
4. Potwierdź wybór klikając Wesprzyj
5. Wybierz Kanał, kliknij zapłać
To wszystko :) Wystarczy nawet przysłowiowa złotówka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz