środa, 5 października 2016

MÓJ PIERWSZY BOOK TOUR

Pragnę ogłosić mój pierwszy book tour z książką Beaty Kępińskiej "Piekło - Niebo".

"Maria spędza ostatnią noc w celi. Po dwudziestu latach ma wyjść na wolność. Zamiast radości czuje jednak lęk. Nie wie, co ją czeka po przekroczeniu bram więzienia, czy ma do kogo wracać...
Rok 1968. Ośmioletnia wówczas Maria, osamotniona po wyjeździe swojego jedynego przyjaciela Adasia za granicę, szuka bratniej duszy. Pociechę przynoszą jej tajemnicze seanse, które organizuje jej ojciec chłopca, lekarz psychiatra. Dzięki nim Maria przenosi się do Afryki Południowej, gdzie zamieszkał Adaś.
Mija kilka lat. Samotna dziewczynka wyrasta na samotną nastolatkę, zamkniętą w sobie i wciąż myślącą o wyjeździe do wymarzonego kraju. Decyzja, jaką podejmie w noc swojej studniówki, zaważy na całym jej życiu. Zbuntowana Maria ucieka z nowo poznanym studentem. Tak rozpoczyna się kolejny rozdział w jej życiu, w którym będzie miłość, ale i strach, wyjazd w nieznane i nowe wyzwania, a także grzech i pokuta."


REGULAMIN BOOK TOUR


  1. Aby przystąpić do book tour należy swoją chęć wyrazić w komentarzu pod postem. Przyjmuję zgłoszenia osób posiadających bloga. Listę zamykam 09.10.2016 o północy. Kolejność zgłoszeń jest jednocześnie kolejką oczekujących. W momencie zgłoszenia proszę też do mnie wysłać na mejla swój adres zamieszkania (magdalena.paz@wp.pl)
  2. W ciągu 14 dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję na swoim blogu w tytule wpisując "Book Tour". W recenzji proszę umieścić linki do stron organizatorów: bloga uzależniona od czytania oraz fanpage`a Beaty Kępińskiej.
  3. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt z następną osobą z listy (ode mnie dostaniecie dane kolejnego recenzenta). Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym).
  4. Na koniec książka trafi z powrotem do autorki dlatego będzie jej bardzo miło jeśli przeczyta wpisy od Was.
  5. Proszę każdego z uczestników o wstawienie pod recenzją zdjęcia z book tour i regulamin akcji (wystarczy podlinkować).

Bawcie się dobrze !!!!! Nie pogniewam się jak ogłosicie mój book tour u siebie na blogach czy fanpejdżach. Będzie mi bardzo miło.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz