wtorek, 26 sierpnia 2014

WYGRAJ BIOGRAFIĘ BENEDICTA CUMBERBATCHAMiło nam poinformować, że 9 września nakładem Wydawnictwa Replika ukaże się książka autorstwa Justina Lewisa p.t. „Benedict Cumberbatch. Biografia”. Barwne życie osobiste, błyskotliwa kariera aktorska czynią Benedicta Cumberbatcha idealnym bohaterem fascynującej biografii.


W związku z premierą książki przygotowaliśmy specjalny KONKURS dla wszystkich, większych i mniejszych fanów aktualnie najbardziej rozchwytywanej gwiazdy Hollywood! Zasady konkursu są niezwykle proste i łatwe do spełnienia (informacje o w załączniku).

Zachęcamy wszystkich do zabawy!

Konkurs trwa do 04.09.2014, listę szczęśliwców, którzy otrzymają książkę podamy 05.09.2014.


Rozlosujemy 10 egzemplarzy biografii wśród wszystkich, którzy spełnią ŁĄCZNIE następujące warunki:

1) zamieszczą na blogu planszę konkursową wraz z linkiem do zapowiedzi książki  [link: http://replika.eu/index.php?k=ksi&id=515] i opisem (do wyboru):
Benedict Cumberbatch to marka sama w sobie. Biografia serialowego Sherlocka Holmesa Wydawnictwa Replika na wyciągnięcie ręki!
lub
Życie i twórczość Benedicta Cumberbatcha w jedynej takiej biografii Wydawnictwa Replika. Serialowy Sherlock Holmes na wyciągnięcie ręki!


2)      umieszczą na blogu button linkujący do informacji o konkursie na czas jego trwania [lewa lub prawa kolumna strony];

3) prześlą link do zamieszczonej informacji na swoim blogu wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz adresem do wysyłki na konkurs@replika.eu, w temacie wpisując
„Benedict Cumberbatch. BIOGRAFIA”.


Proste?
Nie czekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie!


Konkurs trwa do 04.09.2014!
Zwycięzców o wygranej powiadomimy mailowo.

Listę szczęśliwców, którzy otrzymają książkę podamy 05.09.2014
na profilu FB Wydawnictwa Replika oraz na www.replika.eu!


Wysłanie zgłoszenia w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu ogłoszenia wyników konkursu na stronie Wydawnictwa Replika, na profilu FB Wydawnictwa Replika oraz danych adresowych w celu wysyłki nagrody.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz