czwartek, 20 lutego 2014

REPLIKA - ZAPOWIEDZI

Już 4 marca nakładem Wydawnictwa Replika ukażą się następujące pozycje:
Joanne Greenberg
Życie to nie bajka
 
 
Deborah – młoda kobieta, uciekająca przed trudnościami życia i  żyjąca w świecie fantazji z czasów dzieciństwa – wpada w pułapkę stworzonego przez siebie świata obłędu. Zostaje umieszczona w szpitalu psychiatrycznym. Z diagnozą: schizofrenia, trafia pod opiekę niezwykłej, troskliwej terapeutki, doktor Fried.

Przejmująca historia schizofreniczki, która miała odwagę rzucić wyzwanie chorobie i  przez trzy kolejne lata toczyła walkę o odzyskanie swojej poczytalności i szczęścia w prawdziwym świecie.


Iwona Czarkowska
Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych
 
 


 Zwariowana i absolutnie kobieca powieść, w której humor i pogoda ducha okazują się lekarstwem na wszystko.
Historia lekkomyślnej Zuzanny Roszkowskiej, na co dzień agentki nieruchomości, po godzinach kobiety zdolnej do wszystkiego i żony prawie idealnej, która w niezwykle urokliwy sposób uświadamia nam, iż nasze słabostki to de facto przymioty, gdyż dzięki nim jesteśmy wyjątkowi, unikatowi.


Monika Rebizant-Siwiło
Wrzosowiska

 
Położone w pięknej scenerii dzikiej przyrody Wrzosowiska to miejscowość urokliwa, choć – podobnie jak pobliskie Czartowe Pole – owiana tajemnicą.
To właśnie tu, w samym sercu Zamojszczyzny, wśród małych kapliczek oraz licznych pomników pamięci, przy ruinach nadsopockiej papierni, stare rodzinne sekrety wreszcie ujrzą światło dzienne.

Te trzy cudowne książki będzie można przeczytać dzięki wydawnictwu REPLIKA


2 komentarze:

  1. O, to już druga dziś zapowiedź z tymi właśnie trzema książkami ;-) Niestety nie do końca moje tereny ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. "Słomiana wdowa to książka która chcę przeczytać :) zapowiada się bardzo ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń