piątek, 5 kwietnia 2013

117. CZARNY BRYLANT


WYDAWNICTWO: MIRA / HARLEQUIN
DATA WYDANIA: czerwiec 2012
LICZBA STRON: 416
ISBN: 978-83-238-8807-9Kyria w pogoni za papugą wdrapuje się na wysokie drzewo i spada z niego wprost w ramiona przystojnego młodzieńca.  W ten sposób poznaje Rafa – przyjaciela rodziny, który ma być świadkiem na ślubie jej siostry. Podczas rodzinnej uroczystości dochodzi do dziwnego incydentu. W ogrodzie rodziny Kyrii zostaje zamordowany człowiek, który miał za zadanie dostarczenie tajemniczej przesyłki.  I od tego momentu zaczyna się książka.
Bardzo lubię czasem przeczytać romans historyczny. A dobrze napisany jeszcze bardziej. Piękne kobiety, piękne stroje i do tego klimat tamtych czasów to jest to, co w tych książkach lubię najbardziej. Miłość, która wykluwa się powoli, opieszale, z pewną nieśmiałością oraz ciekawa przygoda trzymają w napięciu i nie pozwalają się oderwać od czytania. Nutka sensacji, intrygi i tajemnicy to wszystko sprawia, że książka się po prostu chłonie.
Cudowna twarda oprawa i wydanie na twardym papierze gwarantuje wspaniały relaks i możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości, choć na chwilę w ten długi śnieżny dzień.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję WYDAWNICTWU MIRA/HARLEQUIN


2 komentarze:

  1. Pomyślę o tym romansidle z nutką sensacji, czasem też lubię oderwać się od szarej rzeczywistości :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Książkę mam za sobą i także przypadła mi do gustu. Ciekawa intryga i odrobina romansu w tle. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń