wtorek, 19 lutego 2013

103. Z PAMIĘTNIKA MŁODEJ MĘŻATKIWYDAWNICTWO: RED HORSE
DATA WYDANIA: 2007
LICZBA STRON: 202
ISBN: 9788360504338
 
Tę książkę czyta się bardzo szybko. Napisana jest w formie pamiętnika przez młodą dziewczynę zmagającą się z życiem codziennym. Nie jest ono niestety takie kolorowe jak by chciała. Mąż non stop pracuje w delegacji, syn ciągle choruje a ona musi kombinować jak zwolnic się z pracy żeby zająć się chłopcem. Opisuje trudy swojego pierwszego porodu a także kolejną ciążę. A także trudną sztukę wychowania dwójki dzieci, z czego to starsze to rozpieszczony dyktator, któremu rodzice ulegają na każdym kroku.
Marta pisze swój pamiętnik w sposób zabawny i lekki. Książkę tę czytałam z wielką przyjemnością, z lekkim uśmiechem na ustach nie raz utożsamiając się z Autorką. Polecam wszystkim, których przytłacza życie codzienne i łakną odrobiny rozrywki.

Dzisiejszy post sponsoruje literka 

2 komentarze:

  1. Nie wiem, czy zaliczam się jeszcze do młodych mężatek (od ślubu minęło siedem lat), choć chyba tak, no bo skoro bohaterka ma dwójkę dzieci, to też jakiś czas od jej ślubu minął. Na pewno znalazłabym w książce odbicie części swoich problemów. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobnie jak Dorotka już nie jestem młoda mężatką, ale mam dwójkę dzieci i problemy jak każda kobieta, chętnie przeczytam tę książkę.

    OdpowiedzUsuń