sobota, 26 stycznia 2013

ROCZEK


Dokładnie dziś mija rok od mojego blogowania. Bardzo się cieszę, że zaczęłam tę przygodę. Poznałam wiele wspaniałych osób. I blogujących i pisarzy o których istnieniu nie miałabym zielonego pojęcia. W stawianiu pierwszych kroków bardzo pomogła mi Irenka (Bujaczek). Dziękuję bardzo. Szczególną  sympatią darzę Bernadettę (Malineczkę). Zawsze służą mi radą i pomocą i nie zawiodą i nie ochrzanią że zawracam im głowę nawet o północy Miłośniczka Książek (kurcze nawet nie wiem jak ma na imię) Agnieszka (czytadła tetiisher) i Kasia (Kasiek). jeśli kogoś pominęłam to przepraszam.
Myślę, że moje blogowanie zmierza w dobrym kierunku. Moje recenzja są całkiem inne niż rok temu. Dojrzalsze, ciekawsze. Chociaż cały czas się uczę. Nawiązałam współpracę z wieloma wydawnictwami za co ogromnie dziękuję.
Mam nadzieję, że nadal starczy mi wytrwałości i samo zaparcia i będę blogować. I że za rok o tej samej porze znów się tu spotkamy. A może w realnym świecie też. Mam w planach Warszawskie Targi Książki ale z moją nieśmiałością to chyba pojadę tam anonimowo.

Z okazji urodzin założyłam fanpage mojego bloga na facebooku. Niestety nie potrafię się nim pochwalić tu na stronie bo nie umiem robić wizytówki. Udało się - zrobiłam. Więc klikajcie moi mili i lubujcie :)


DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA TO, ŻE JESTEŚCIE, ŻE MNIE CZYTACIE I WSPIERACIE. A CI CO MAJĄ COŚ DO MNIE NO CÓŻ NIC NIE JEST IDEALNE. 


18 komentarzy:

 1. Gratuluje roczku :) i życzę następnych owocnych latek blogowania :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już złożyłam życzenia pod identyczną wiadomością na FB, więc powtarzać się nie będę ;]
  Napiszę tylko, że na imię mam Sylwia :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę kolejnych blogowych urodzin :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak Twoje Dzieci podrosną, to polecam Książkę o Demokracji. No i powodzenia w Wyzwaniu 52

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) A czemu polecasz tę książkę :)

   Usuń
 5. Gratuluję:) Życzę dalszego udanego blogowania:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję roczku i życzę wytrwałości na następny rok. ;)

  Naprawdę aż tak bardzo Ci pomogłam? Ja raptem pamiętam wymianę kilku maili ;) Jednak ciesze się, że mogłam służyć pomocą. Z doświadczenia wiem, że początki są trudne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Tak naprawdę dużo mi pomogłaś. Nikt inny nie chciał mnie pokierować choć nieraz prosiłam :)

   Usuń
 7. Wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów ;)

  OdpowiedzUsuń