wtorek, 23 października 2012

62. SILNA I KOBIECADATA WYDANIA:  2012
LICZBA STRON: 264
ISBN: 978-83-7377-538-1


„Silna i kobieca, jak wzmocnić swój magnetyzm” to książka napisana przez Rachael Jayne Groover, piosenkarkę i założycielkę międzynarodowej społeczności kobiet.
„Silna i kobieca” to poradnik dla kobiet, którym brakuje pewności siebie, które nie czują się dość atrakcyjne.
W książce tej czytamy o esencji kobiety, czyli „punkcie E”. Według autorki punkt E to energia, szczęście, moc, naturalność. Czytamy też o pokonywaniu tabu i obalaniu stereotypów i mitów dotyczących przekonań na temat mężczyzn. Znajdujemy w niej także porady dotyczące tego jak aktywować swoją żeńską esencję. Autorka twierdzi, że wystarczy odpowiednio się poruszać, oddychać, chodzić. Dowiadujemy się, że musimy pielęgnować w sobie swoją niepowtarzalność i duchowy związek z otoczeniem.
W książce „Silna i kobieca” czytamy też o tym jak uwidocznić pragnienia kobiece, jak zwrócić na siebie uwagę, jak dostosować się do otoczenia. Dzięki niej uczymy się także jak odkrywać swoje słabe strony.
Według autorki kobieta powinna być odrobinę tajemnicza, nie powinna pokazywać wszystkich swoich atutów od razu na wstępie.
 Rachael Jayne Groover proponuje nam 35 ćwiczeń, które pozwolą nam wydobyć z siebie esencję i magnetyzm, a przede wszystkim siłę.  Obrazuje nam, jaka jest różnica między pragnieniami serca a racjonalnym podejściem do życia. A przede wszystkim uświadamia nam błędy, jakie kobiety popełniają będąc w związku z mężczyzną. Jest ich pięć i według mnie są one bardzo prawdziwe. Większość z nich popełnia każda kobieta nie zdając sobie nawet z tego sprawy.
„Silna i kobieca” to książka idealna dla kobiet, które nie chcą być w życiu szarymi myszkami. Ja już wiem, że zastosuję się do porad zawartych w tej książce. Bo chcę poczuć się wreszcie prawdziwą kobietą. 

 Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu STUDIO ASTROPSYCHOLOGII.


4 komentarze:

 1. Czytałam. Bardzo przyjemna książka, fajnie napisana, lekkim językiem i z humorem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, u mnie ta książka już na półce czeka na swoją kolejkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobała mi się nawet ta książka,choć trąciła szowinizmem.

  OdpowiedzUsuń
 4. wiele pozycji tego wydawnictwa mnie interesuje, ale ta książka akurat do nich nie należy

  OdpowiedzUsuń