poniedziałek, 22 października 2012

NOWA BARDZO INTERESUJĄCA WSPÓŁPRACA

Dziś nawiązałam współpracę z Audeo.pl platformą internetową oferującą bogaty wybór audiobooków.
Cieszę się mimo, że kiedyś byłam sceptyczna jeśli chodzi o tę formę czytania książek. Ale jak wiecie choroba zmusiła mnie nie jako do sięgnięcia po audiooboki.

Kilka słów o  Audeo.pl
Audeo.pl jest nowoczesną platformą internetową oferującą bogaty wybór audiobooków jako plik do pobrania i próbek darmowych audiobooków do słuchania (mp3). Znamy się na audiobookach jak nikt inny w Polsce. Od 7 lat aktywnie funkcjonujemy na rynku książki czytanej.

Poza Audeo.pl prowadzimy również największą księgarnię internetową dostępną pod adresem Audiobook.pl, w której ofercie znajduje się obecnie ponad 2500 audiobooków w postaci płyt CD. Audeo.pl i Audiobook.pl dają więc wybór - ulubiony audiobook w postaci pliku mp3 lub płyty CD.

Piszemy autorskie recenzje audiobooków, publikujemy informacje o nowościach na rynku książki, uczestniczymy w targach i wystąpieniach na konferencjach, prowadzimy blog na portalu natemat.pl.  Możecie o nas czytać w prasie fachowej. Na rynku e-książki jest jeszcze dużo do zrobienia w zakresie popularyzacji tej formy czytania, a w zasadzie słuchania. Podejmujemy się aktywnie tego zadania.

Prywatnie jesteśmy pasjonatami audiobooków. Większość z nas zbudowało pokaźną półkę książek elektronicznych. Słuchamy audiobooków, polecamy komentujemy na portalu facebook, forach internetowych.

Nasza oferta obejmuje zarówno audiobooki dla dzieci oraz dla dorosłych. Każda książka do pobrania jest indywidualnie opisana, część zawiera pogłębioną recenzję. Mamy nadzieję, że pozwoli to znaleźć każdemu audiobooka dla siebie. Audiobooki dla Ciebie - to hasło, które nam przyświeca.

Na stałe współpracujemy z wszystkimi największymi wydawnictwami oferującymi audiobooki w Polsce. Pozwala nam to pokazywać najszerszą ofertę na rynku, a w zasadzie posiadamy prawie każdy audiobook na rynku. W doskonałej cenie.
Dla was dokonujemy wyboru TOP 20 audiobooków oraz TOP Mężczyzna, TOP Kobieta, TOP Manager. Każdy znajdzie u nas audiobook dla siebie. Prowadzimy rozbudowany dział z nowościami ze świata audiobooków. Dla was śledzimy również zapowiedzi. Dla naszych najwierniejszych klientów, wraz z naszymi partnerami przygotowujemy niespodzianki oferując bardzo często legalne audiobooki za darmo.

Dla nas słuchanie książek jest tak samo ważne jak czytanie. Nie traktujemy audiobooków jako książek drugiej kategorii - wręcz przeciwnie, uważamy że mobilne słuchanie audiobooków na smartfonach, iPhonach, iPadach czy na odtwarzaczach mp3 jest uzupełnieniem lektury papierowych książek.

W naszej cyfrowej bibliotece dostępnych jest ponad 2500 tytułów do wygodnego ściągnięcia i słuchania. Nasze audiobooki nie posiadają skomplikowanych zabezpieczeń. Projektując serwis kierowaliśmy się zasadą łatwego dostępu do audiobooków, przyjaznego ich wyszukiwania czy wreszcie zakupu.

Wszystkie, zarówno te opłacone, jak i darmowe audiobooki są dostępne na wygodnej, przejrzystej półce. Półka dostępna jest z dowolnego miejsca, niezależnie czy korzystamy z komputera stacjonarnego, laptopa lub urządzenia przenośnego - smartfona (smartphona) czy tabletu.

Nasza aplikacja Audeo dostępna jest obecnie w Google Play Markecie oraz w AppStore.

Audeo.pl i Audiobook.pl należą do Spółki Ateria Sp. z o.o., która jest częścią Grupy Kapitałowej DGA SA, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przejrzystość i transparentność procesu zakupowego jest gwarantowana.
2 komentarze:

  1. Gratuluję nowej współpracy. Ja właśnie słucham dzięki uprzejmości platformy Audeo słucham Nicholasa Sparksa. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję moja droga. Życzę owocnej współpracy :)

    OdpowiedzUsuń