wtorek, 12 czerwca 2012

ZAPOWIEDŹ

Bardzo mi miło zapowiedzieć kolejną książkę ulubienicy Czytelniczek i Czytelników, Katarzyny Enerlich Studnia bez dnia pojawi się w księgarniach 27 czerwca. 
Pretekstem do tej opowieści stała się wpleciona w naszą współczesność historia Martinusa Teschnera, toruńskiego kupca, wręczającego swoim kochankom drogocenne pierścienie. Jeden z nich, legendarny i wyjątkowy, bo ozdobionym rubinem wydobytym z Gór Izerskich, jest do dziś przedmiotem pożądania.
Czytając tę powieść dowiemy się, jaką tajemnicę skrywa trzynastowieczna studnia w rzeźbiarskiej pracowni w Toruniu? Co łączy powtórny pochówek Mikołaja Kopernika z zadziwiającym odkryciem Marceliny?
Czy wszyscy jesteśmy skazani na nieuchronność i w jaki sposób zmienia ona nasze życie? Co stanie się, gdy bułhakowska Annuszka rozleje olej... tym razem w naszym życiu.W swych poprzednich książkach, których akcja rozgrywała się na
Mazurach, Autorka co i rusz zaglądała na chwilę do Torunia. Tym razem całą akcję książki umieściła w tym przepięknym mieście o niezwykłych tradycjach.Patronat nad książką objęły redakcje: PaperMint, Magazyn Literacki Książki, ofeminin, granice.pl, Lubię Czytać.Wcześniejsze książki Katarzyny Enerlich: Prowincja pełna marzeń, Prowincja pełna gwiazd, Prowincja pełna słońca, Czas w dom zaklęty, Kwiat Diabelskiej Góry, Oplątani Mazurami, Kiedyś pod Błękitnym Księżycem.
Kontakt z Autorką na Facebooku. Nas też możecie tam odwiedzić (facebook.com/WydawnictwoMG) oraz na www.wydawnictwomg.pl

4 komentarze:

 1. Interesująca pozycja. Będę się za nią rozglądała w księgarniach.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zachęca. Trzeba zapamiętać ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. do tej pory nie czytałam jeszcze książek tej autorki, więc z chęcią się zapoznam mając okazję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No nie wiem... Na książki autorki mam ogólnie ochotę, ale ta konkretna jakoś mnie nie zachęca szczególnie. Zobaczymy. :)

  OdpowiedzUsuń