piątek, 12 lutego 2016

252. UKŁONY DLA ŻONYWYDAWNICTWO: Czarna Owca
DATA WYDANIA: wrzesień 2015
LICZBA STRON: 328
ISBN:978-83-8015-181-9
„Ukłony dla żony” są napisana ze swadą i humorem, ale też z mądrością życiową. Autorka rozkładając pewne problemy na czynniki pierwsze uświadamia nam jak wiele ich tkwi w nas samych. My kobiety nie potrafimy robić niczego w prosty sposób tylko wszystko komplikujemy. Mężczyznom jakoś to łatwo wszystko wychodzi.
„Ukłony dla żony” to książka – poradnik dająca nam odpowiedzi na wiele pytań, ukierunkowująca nas na pewne tory, przedstawiająca nam to, co jest przecież oczywiste. Warto ją czytać z telefonem w ręku. W książce są umieszczone kody, które zeskanowane przekierowują czytelnika do miejsc, przepisów, artykułów, o których wspomina autorka.
W książce tej czytamy o podziale obowiązków w małżeństwie, równouprawnieniu, przyjaźni, zaufaniu, wspólnych zainteresowaniach, dzieciach itp. Porady te są przetykane listami do przyjaciela oraz ankietami wypełnianymi przez znajomych. Autorka udowadnia nam, że nie warto za wszelką cenę mieć wielu pseudo przyjaciół i się z nimi męczyć, bo tak wypada. Jedna bratnia duża znaczy więcej niż tabun znajomych. Pokazuje nam jak łatwo uszczęśliwić siebie nawzajem. Nie potrzeba do tego zbyt wielkiego wysiłku. Pyszna kolacja i cudowny masaż lub gotowanie we dwoje to jest to.
Ja tę książkę czytałam z największą przyjemnością. Korzystałam z kodów, analizowałam swoje zachowania i doszłam do wniosku, że w związku dwojga osób najważniejsze jest zaufanie. Reszta sama się ułoży.
Idealny prezent na Walentynki i dla Niej i dla Niego.  

Książkę przeczytałam w ramach akcji 


WYDAWNICTWO: Self - Publishing
DATA WYDANIA: 2016
LICZBA STRON: 420
ISBN: 9788394342524
- See more at: http://uzaleznionaodczytania.blogspot.com/#sthash.SotjHrwr.dpuf
WYDAWNICTWO: Self - Publishing
DATA WYDANIA: 2016
LICZBA STRON: 420
ISBN: 9788394342524
- See more at: http://uzaleznionaodczytania.blogspot.com/#sthash.SotjHrwr.dpuf

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz