niedziela, 8 maja 2016

258. DRUGA RUNDAWYDAWNICTWO: HarperCollins
DATA WYDANIA: 13 kwietnia 2016
LICZBA STRON: 352
ISBN: 9788327618436


Czasem lubię przeczytać taką lekką powieść o miłości. Dlatego sięgnęłam po „Drugą rundę”. I rozczarowanie, bo ta książka wcale nie była lekka. Ale była świetna. Aż żałuję, że tak szybko ją przeczytałam. Główna bohaterka, Gerth jest młodą wdową. Straciła męża w wypadku samochodowym w wieku 29 lat. Od tego czasu minęło półtora roku. Przyjaciółki próbują pomóc jej wrócić do życia towarzyskiego. Pewnego wieczoru Gerth spotyka mężczyznę, z którym zaczyna się umawiać. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami czytając tę książkę.

„Druga runda” to piękna książka o miłości tak silnej, że trwa nawet po śmierci. O wielkiej tęsknocie i cierpieniu po stracie ukochanego. O odrzuceniu przez najbliższych z niewiadomego powodu i samotności wśród tłumu. To książka o pseudo przyjaźni i o przyjaciółkach, które zazdroszczą, kiedy Gerth układa się lepiej niż im. O tym, że nie każdy potrafi dorosnąć do swojego wieku. Ale to też książka o miłości, która dopiero się rodzi, o próbie układania sobie życia na nowo. Jednym słowem książka rewelacyjna.

Korzystając z okazji chciałam pochwalić wydawnictwo HarperCollins Polska za to, w jaki sposób wydają swoje książki. Są one przejrzyste, z dużym drukiem dzięki temu czyta się je bardzo szybko.

Polecam książkę „Druga runda”. Mnie wzruszyła do łez, ale także wywołała uśmiech na twarzy. Idealna na majowy weekend.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu HarperCollins

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz