niedziela, 17 listopada 2013

STOSISKO

Uważam, że słowa są zbędne. Ślicznie dziękuję :)

7 komentarzy:

 1. Sporo tego :D Zazdroszczę Portretów Gwiazd i czekam niecierpliwie aż recenzja pojawi sie u Ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super nabytki, najbardziej zazdroszczę "Portretów gwiazd" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Ogród Kamili" za mną. Na swą kolej czekają "Pokolenia" :)
  Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten widok wywołuje u mnie niecne myśli i chęć złamania 7 przykazania

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne te Twoje książki :) miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie,
  Chciałabym przedstawić dwie facebookowe zabawy. Mam nadzieję, że nagrody przypadną komuś do gustu i zechce się przyłączyć :) Ponieważ już niedługo święta, w jednej z tych zabaw do wygrania są książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Wygrywają aż trzy osoby! W drugiej rozdawajce również wygrywają trzy osoby, za to nagrodami będzie wspaniała pamiątka w formie zdjęć w krysztale! Z całą pewnością warto wziąć udział. Zasady są niezwykle proste i w bardzo łatwy sposób można zdobyć fajne nagrody :)

  Nie chce nadużywać gościnności i nie będę wklejała tutaj linków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam na mój profil, tam znajdują się blogi "Książeczki synka i córeczki" oraz "Babylandia". Banerki znajdują się na paskach bocznych. Klikając w nie traficie na te rozdawajki :)

  Od razu chcialabym bardzo przeprosić za tą autopromocję. Wiem, że wiele osób ma czegoś takiego po dziurki w nosie, jeszcze więcej z pewnością uważa to za brak wychowania czy też szacunku. Ja z całą pewnością mam w zamierze jedynie poinformowanie choć grupki ludzi o tych zabawach. Wiele takich osób dziękuję mi za informacje, ponieważ inaczej nie mieliby o niej pojęcia. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo :)
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń